Organisation

Styrelse


Nils Edlund

Maila mig
Ordförande

Emmy Eriksson

Maila mig
Ledamot

Therese Elias

Maila mig
Ledamot

Ledning


Maria Flembeck

Maila mig
Ortsansvarig - Göteborg

Julia Hjelmqvist

Maila mig
Ansvarig för rekrytering - Göteborg

Martin Äng

Maila mig
Ansvarig för frågebank

Simon Lundahl

Maila mig
Ansvarig för rekrytering - Uppsala

Lise-Marie Pilström

Maila mig
Ansvarig för ärendehantering

Max Goldman

Maila mig
Ansvarig för rekrytering - Uppsala

Nils Edlund

nils.edlund@juristresursen.se
Ordförande

Grundare

Nils hjälper dig på följande språk:
Svenska, engelska

Emmy Eriksson

emmy.eriksson@juristresursen.se
Ledamot

Emmy hjälper dig på följande språk:
Svenska, engelska

Therese Elias

therese.elias@juristresursen.se
Ledamot

Therese hjälper dig på följande språk:
Svenska, engelska

Maria Flembeck

maria.flembeck@juristresursen.se
Ortsansvarig - Göteborg

Maria hjälper dig på följande språk:
Svenska, engelska

Julia Hjelmqvist

julia.hjelmqvist@juristresursen.se
Ansvarig för rekrytering - Göteborg

Julia hjälper dig på följande språk:
Svenska, engelska

Martin Äng

martin.ang@juristresursen.se
Ansvarig för frågebank

Martin hjälper dig på följande språk:
Svenska, engelska

Simon Lundahl

simon.lundahl@juristresursen.se
Ansvarig för rekrytering - Uppsala

Simon hjälper dig på följande språk:
Svenska, engelska

Lise-Marie Pilström

lisemarie.pilstrom@juristresursen.se
Ansvarig för ärendehantering

Lise-Marie hjälper dig på följande språk:
Svenska, engelska

Max Goldman

max.goldman@juristresursen.se
Ansvarig för rekrytering - Uppsala

Max hjälper dig på följande språk:
Svenska, engelska

Vi lägger stor vikt vid att ge dig utförlig och tydlig hjälp och i kontakt med oss blir du lika väl bemött vid såväl mejlkontakt som vid ett personligt möte. Det enda du behöver göra är att ta hjälp!
Fråga en juriststudent »